Konfora dair özel bir bakışımız var.

Biz gerçek konforun tüm duyulara hitap eden tasarımlarla ortaya çıkabileceğine inanıyoruz. Duygulara hitap etmeyen konforu eksik buluyoruz. Bu yüzden hem bedenin konforu, hem de ruhun konforu çok önemli. Bizi tasarımlarımızdaki özgünlüğe ulaştıran bakış açısı bu: Rahatlığı zarafetle süslemek, lüksle zenginleştirmek...

ADRASAN KÖŞE TAKIMI

Dış mekan mobilya ihtiyacınızı en zarif şekilde karşılıyor. Huzurlu ve dinlendiren yapısıyla, göz yormayan modern bir tasarımı birleştiren Adrasan; bahçenize, verandanıza ve balkonunuza zarif bir hava kazandıracak.

ANGORA KOLTUK TAKIMI

Yeni yüzyıla ait modern havasının yanında, zamansız tasarımıyla bu koltuk takımı yeniliği iliklerinize kadar hissetmenizi sağlıyor. Ustalıkla hazırlanmış olan Angora’nın, minimalist tarzı ile bütünleşen oturaklı bir havası var.

BELEK KOLTUK TAKIMI

Sıcacık, sevimli... ve aynı zamanda asil. Belek Koltuk Takımı’nın özel dikişli dolgun minderleri sizi konforun içine çekerken, zarif tasarımı da size Akdeniz’in sıcak ve keyifli havasını hissettirecek.

CUNDA KÖŞE TAKIMI

Cunda. Sıra dışı bir tasarım! Ahşap kenarlarıyla çok farklı bir hava taşıyor. Kaliteli ağacın dokusu mobilyanın sade zarafetine ayrı bir renk katıyor. Düz hatları ise kalitesinin ve modern tarzının bir sembolü gibi.

DALYAN KOLTUK TAKIMI

İşte karşınızda cıvıl cıvıl, neşe dolu bir takım! Buram buram ustalık ve kalite kokan tasarımıyla Dalyan koltuk takımı gerçek anlamda coşkulu bir havaya sahip. Minderlerindeki tek çizgilik hatlarla özgünlüğünü pekiştiren bu takımda, ahşap ve alüminyum adeta dans etmiş.

DATÇA KOLTUK TAKIMI

Asil... Zarif... Elegant... İşte bu zenginlik ve lüksün en sıcak yansıması. Asil havasına rağmen aynı zamanda dost canlısı olabilmek ancak böyle bir tasarım ustalığıyla ortaya çıkarılabilirdi. Bu da Datça koltuk takımının şansı oldu.

SALDA KOLTUK TAKIMI

Zarafet başka nasıl anlatılabilirdi ki?.. Sert ve keskin hatlar, buna rağmen zarif, sade ve göz yormayan tasarım... Çağdaşlığı ve lüksü yansıtan çizgileriyle Salda, sizi alıp başka yerlere götürmeye, tüm havanızı değiştirmeye aday.

MİLAS KOLTUK TAKIMI

Klasik zamanlardan kalma gibi, hafızalarda yer eden özgün hatları içinde barındıran bu takım sizde farklı duygular uyandıracak bir güzellikte tasarlandı. Her çağdan bir şeyler hatırlatan Milas bahçe koltuk takımı ile konforun yanında sağlamlık ve dayanıklılığı da hissedeceksiniz.

SİDE KOLTUK TAKIMI

Aile ve arkadaş ortamlarının vazgeçilmezi, Side Koltuk Takımı sadelik ve rahatlığın bir imzası gibi adeta. Sevimli ayak tasarımıyla yere yakın sehpa, üzerindeki ahşap dokusu ve sıcak havasıyla samimi bir dost gibi sohbetlerinize eşlik etmeyi bekliyor.