Kurumsal

"Asırlık Mirastan Modern Tasarıma"

ONR Dizayn, asırlık miras ve köklü tarihini modern dönemin ışığında yeniden yorumlayarak, 2019 yılında yenilikçi bir çağın kapılarını aralamıştır. Tasarım dünyasının öncü ruhu, ONR Dizayn ailesi 1908 yılından bu yana süregelen ticari serüveni ve zengin deneyimleri, günümüzün modern ve zamansız mobilya tasarımlarına derinlemesine bir ilham kaynağı olmuştur.
Konforu lüksle birleştirerek, sadeliğin derinliklerinde gizlenen zarafeti keşfettik. Bu ince estetiği ürünlerimizin her birine yansıtmayı misyon edindik. Başarımız, köklü geçmiş ve yenilikçi vizyonun birleşiminde yatmaktadır.

"Ruhunu Doğadan Alan Mobilyalar"

Tasarım anlayışımız, uzman ekibimizin özgün vizyonu doğrultusunda şekillenmiş, deneyimli zanaatkarlarımızın maharetli elleri ve son teknoloji cihazlar kullanılarak hayat bulmuştur. Özenle işlenip, özel tekniklerle boyanan mobilyalarımız, zarafet ve dayanıklılığı bir arada sunarak dış mekân koşullarına karşı benzersiz bir direnç gösterir. Uzun yıllar boyunca değerini korur.

Bahçe, balkon, veranda ve teraslarınız için estetik ve konforu bir arada sunan koleksiyonlarımız, Onur Akpınar’ın tasarım felsefesi ile uyumlu bir şekilde, mükemmel konforu ve estetiği sizlere ulaştırır. Belek’ten Alaçatı’ya, Efes’ten Urla’ya kadar kalmayıp, çok daha fazlasına uzanan koleksiyon isimlerimiz, Türkiye’nin kültürel ve doğal zenginliklerinden esinlenmiştir. Her bir isim, sadece bir mobilya serisine değil, aynı zamanda zengin bir hikâye ve ruha ev sahipliği yapıyor.
ONR Dizayn olarak, koleksiyonlarımız aracılığıyla, bu benzersiz coğrafyaların estetiğini yaşam alanlarınıza taşımayı hedefliyoruz.

En büyük vaadimiz ise rahatlığı zarafetle süslemek, lüksle zenginleştirmek…